Kurumsal

Hakkımızda

Matasan Makina  Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi, 1977 yılında İstanbul’da kurulmuştur.1988 yılından bu yana Eskişehir’de faaliyetini sürdürmektedir.  

Firmamızda öncelikle müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişme benimsenmiş olup çalışanların katkılarına ve ekip çalışmasına önem verilmektedir.

1988 yılında Eskişehir’de beyaz eşya sektöründe yardımcı sanayi olarak faaliyetlerine başlayan firmamızın soğutucu sektöründe faaliyet gösteren birçok müşterisi vardır.

Firmamız bünyesinde kondanser ve katlı kondanser grupları, çevresel ısıtıcı boru grupları (hot gas tubes), panel (skin) kondanser üretim hatları mevcuttur. Ayrıca işletmemizde üretimimizle ilgili her türlü kalıp/aparat işleri yapılmaktadır.

Ürettiğimiz soğutucu komponentler için Kalıntı ve Miscibility Testleri (Kimyasal Uyumluluk) ile su bazlı boya analizlerinin yapılabildiği iki adet laboratuvarımız vardır. Kondanserlerimiz çevre dostu su bazlı boya ile boyanmaktadır.

 

Kalite Politikamız

 

 

Çevre Politikamız

 

Yaşadığımız çevreyi korumak ve iyileştirmek, sürekliliğini sağlamak işimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bilinci ile tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmaktır.

 

 

Vizyonumuz

Geniş ürün yelpazesiyle sektör liderlerinin birinci tercihi olmak.

 

Misyonumuz

Kaliteli ürünleri, daha ekonomik üreterek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, çalışanlarımıza iyi bir çalışma ortamı sunmak, çevresel ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirerek performans ve rekabette üstün başarı sağlamak.

Kişisel Verilerin Korunması
Eskişehir Web Tasarım